Розклад організованої діяльності

Основні засади, на яких Ґрунтується організація навчально-виховного процесу в   нашому садочку:

- "Здоров´я дитини – понад усе!";

- розвиток творчості й фантазії у дітей і працівників;

- створення в закладі доброзичливого мікроклімату між дорослими і дітьми;

- врахування індивідуальних психолого-анатомічних особливостей кожної дитини;

- добра підготовка дітей до навчання в школі.

Дошкільний навчальний заклад у своїй роботі керується:

- Законом України "Про дошкільну освіту";

- Законом України "Про освіту";

- Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні;

- Положенням про дошкільні навчальні заклади;

- Власним Статутом та іншими нормативно-правовими актами чинного законодавства.

Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти, це:

- створення умов для повноцінного виховання, навчання та комфортного перебування дітей;

- взаємодія сім´ї та дошкільного закладу з питань формування фізичного, психологічного та соціального здоров´я дошільників;

- формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду.

Робочий навчальний план Комунального закладу  дошкільної   освіти   «Енергетик» Підгородненської міської ради  (далі – Заклад) на 2023-2024  навчальний рік складено відповідно до  Листа  МОН  "Про  окремі  питання  діяльності   закладів   дошкільної  освіти  у 2023-2024 навчальному році "  від 21.08.2023 №1/12490-23 Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 № 446, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.05.2015 за № 520/26965, згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 12.01.2021   №33, Санітарним регламентом для дошкільних навчальних закладів, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14.04.2016 за № 563/28693.

У 2023-2024  навчальному році у закладі працюватимуть

2 різновікові групи  :

1  різновікова  «Гноми» -   (3 – 4,5 років);

2 різновікова «Капітошки» - (4,5 – 6 (7) років) .

Для реалізації Базового компоненту дошкільної освіти в обох дошкільних    групах   використовується Програма   виховання і навчання дітей від двох до семи років  «Дитина" та  варіативної складової Базового компоненту дошкільної освіти - гурток англійської мови.

Посилання на ClassRoom:https://classroom.google.com/c/NDg5NDE3NTQzODI1?cjc=tldbin4